"Stranger Things" pobiło rekordy oglądalności! [WIDEO]

Ostatnimi czasy przebąkiwało się, że Lucyfer pobił rekord oglądalności, kiedy tylko na platformie pojawił się 4 sezon. Mówiło się również, że zdecydowanie pobił w tym oglądalność Gry o tron. Teraz padł kolejny rekord i to znacznie lepszy od poprzednich… Stranger Things, który opowiada o przygodach dzieciaków z miasteczka Hawkins, w ciągu 4 pierwszych dni od premiery obejrzało ponad 40 milionów widzów, a prawie połowa z nich obejrzała cały sezon za jednym zamachem. Imponujący wynik, prawda? Nic dziwnego, skoro twórcy serialu kazali czekać na niego swoim fanom… 2 lata. 3 sezon trafił na platformę 3 lipca 2019 roku i jest dostępny w całości.

Warto wspomnieć, że ostatni rekord nie-serialowy należał do filmu Zabójczy rejs z Jennifer Aniston i Adamem Sandlerem. Obejrzało go ponad 30 milionów widzów.

Czy wszystkim z was udało się odnaleźć ostatnią scenę, która pojawiła się już po napisach w ostatnim odcinku? Czy macie swoje typy co to dokładnie może oznaczać? Może to wskazówka, która sugeruje, że jeden z głównych bohaterów jednak przeżył?
Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO