Komediodramat zza oceanu

Oko w oko z życiem – zemsta na rywalu sprzed lat

Materiały promocyjne filmu "Oko w oko z życiem"

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Czasem życie płata nam najróżniejsze figle i rzuca kłody pod nogi. Niemal zawsze musimy jednak zmierzyć się z konsekwencjami swoich czynów i stanąć na wysokości zadania. Picie nawarzonego piwa nie zawsze jest jednak łatwe i prowadzi do szeregu innych problemów. Przekonał się o tym między innymi bohater filmu „Oko w oko z życiem”.

Tytuł oryginalny: Buffalo '66
Gatunek: Komedia / Dramat 
Reżyseria:  Vincent Gallo
Scenariusz: Vincent Gallo / Alison Bagnall
Rok produkcji: 1998
Kraj: Kanada / USA

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Oko w oko z życiem” jest Billy Brown. Mężczyzna w wyniku niefortunnego zakładu bukmacherskiego popada w długi i zgadza się w zamian za ich umorzenie odsiedzieć wyrok 5 lat więzienia. Po wyjściu na wolność zmierza on do rodzinnego Buffalo, gdzie zamierza zemścić się na człowieku, przez którego siedział w więzieniu. Po drodze porywa dziewczynę, która ma udawać żonę mężczyzny przed jego rodzicami. Nie wszystko idzie jednak zgodnie z planem i dziewczyna zakochuje się w Billym – nie jest jednak świadoma zagrożenia, któe już niedługo może spaść na głowę mężczyzny. Niedługo oboje będą musieli zmierzyć się z konsekwencjami jego czynów. Jak skończy się ta historia? Przekonać się o tym mogą użytkownicy HBO GO, w którego bibliotece znajduje się komediodramat. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Oko w oko z życiem – zwiastun

Obsada

Vincent Gallo
Christina Ricci
Ben Gazzara
Anjelica Huston
Rosanna Arquette
Jan-Michael Vincent
Kevin Corrigan
Mickey Rourke
Kevin Pollak
Alex Karras
John Sansone
Manny Fried
John Rummel
Bob Wahl
Penny Wolfgang

Szukasz innych komedii? Sprawdź fimy Spokojnie, to tylko awaria..., Nowy i Przepraszam, że przeszkadzam.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO