Czas pomścić bliskich

Ostatni smok: Zemsta – przygodowe kino familijne

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Fantastyczne filmy przygodowe wciąż cieszą się niemalejącą popularnością wśród widzów na całym świecie. Nic więc dziwnego, ze tego rodzaju produkcje mają premierę każdego roku – nie inaczej było w przypadku 2020, w którym zadebiutował chociażby film pod tytułem „Ostatni smok: Zemsta”. 

Tytuł oryginalny: Dragonheart: Vengeance
Gatunek: Fantaastyczny / Przygodowy  
Twórca: Ivan Silvestrini
Rok premiery: 2020
Kraj: USA

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu pod tytułem „Ostatni smok: Zemsta” jest Lukas – młody farmer, który wiedzie spokojne i zwyczajne życie na jednej z wsi w fantastycznym uniwersum. Jego sielanka nie trwa jednak wiecznie – rodzina Lukasa zostaje bowiem zamordowana przez miejscową bandę łupieżców. Główny bohater postanawia pomścić swoich bliskich i wyrusza w śmiałą wyprawę. Do jego podróży dołącza się najemnik imieniem Darius. Towarzyszyć im będzie także… smok. Przygody i świetna zabawa gwarantowane. Film obecnie obejrzeć można między innymi za pośrednictwem streamingowego serwisu iTunes. Poniżej możecie natomiast obejrzeć jego zwiastun i zapoznać się z obsadą. 


Ostatni smok: Zemsta – zwiastun 

Obsada

Joseph Millson
Jack Kane
Arturo Muselli
Carolina Carlsson
Tam Williams
Richard Ashton
Ross O'Hennessy
Fabienne Piolini-Castle
Helena Bonham Carter

Szukasz innych filmów fantasy? Polecamy produkcje Hobbit: Niezwykła Podróż i Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO