Podzielił ich brutalny konflikt

Patria – hiszpańska opowieść o dramacie dwóch rodzin

Konflikty sprzed lat tlą się w niemal każdym z nas. Niewielu ludzi potrafi bowiem zapomnieć krzywdy i wybaczyć winy – zwłaszcza w przypadku, gdy chodzi o życie najbliższej osoby. Czasem przyczyną takiej niezgody jest sytuacja polityczna – przekonać się o tym mają bohaterowie hiszpańskiego serialu pod tytułem „Patria”. 

Tytuł oryginalny: Patria
Gatunek: Dramat
Twórca: Aitor Gabilondo
Rok produkcji: 2020
Kraj: Hiszpania

Materiały prasowe

Opis serialu

Fabuła serialu pod tytułem „Patria” rozpoczyna się w dniu, w którym organizacja terrorystyczna ETA ogłosiła zawieszenie broni. Jedna z bohaterek wybiera się wówczas na cmentarz, na którym pochowany jest jej tragicznie zmarły mąż. Kobieta podejmuje decyzje o powrocie do wioski, w której przed laty razem mieszkali. Powrót bohaterki rozwściecza jednak jej byłą przyjaciółkę, która jest także matką Joxe Mari’ego, osadzonego w więzieniu terrorysty i prawdopodobnego zabójcy męża Bittori. Przepaść i podział między rodzinami zdają się być nie do naprawienia. Czy polityczny fanatyzm i uprzedzenia wygrają? A może bohaterom uda się przezwyciężyć emocje i sobie wybaczą? Przekonać się o tym mogą użytkownicy streamingowego serwisu HBO GO.  Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Patria - zwiastun 

Obsada

Elena Irureta
Ane Gabarain
Iñigo Aranbarri
Susana Abaitua
José Ramón Soroiz
Mikel Laskurain
Jon Olivares
Loreto Mauleón
Eneko Sagardoy

 Szukasz innych nowości z serwisów VOD? Polecamy filmy Morderstwo po amerykańsku: Zwyczajna rodzina i Pola Londynu. Warto także obejrzeć serial Emily w Paryżu.

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO