Kiedy premiera?

„Hollywood” - pojawił się pierwszy zwiastun nowego serialu Ryana Murphy'ego

W ostatnim czasie Netflix zapowiedział swój najnowszy serial „Hollywood”. Jego twórcą jest Ryan Murphy, który zasłynął między innymi dzięki „Glee” i „American Crime Story”. Tym razem reżyser wziął na celownik okres tak zwanej „złotej ery Hollywood”. Nowa produkcja będzie opowiadać o prawdziwych historiach z przeszłości, ujętych jednak z zupełnie niespotykanej dotąd perspektywy. Ma stanowić połączenie faktów z fikcją – sam Murphy określa ten hybrydyczny gatunek słowem „faction”. W serialu zobaczymy więc słynne postaci z najlepszego okresu w historii amerykańskiego kina, takie jak Vivien Leigh, Joan Crawford, Rock Hudson, Anna May Wong czy Hattie McDaniel, które zrobią wszystko, żeby odnieść sukces w hollywoodzkich kręgach. Ich prawdziwe osobiste przeżycia mają zostać zmieszane z serialową fikcją. Producentka serialu Janet Mock opisała go słowami:

„Hollywood” to list miłosny do naszego rozrywkowego miasta, w którym mieszkają marzyciele, rodzą się gwiazdy, a filmowa magia wykracza poza rzeczywistość.

Materiały prasowe

Jak się można spodziewać, serial pozwoli nam zajrzeć za kulisy życia największych hollywoodzkich gwiazd i poznać prawdziwe oblicze rozkwitającego po II wojnie światowej przemysłu filmowego.

Kiedy premiera?

Serial „Hollywood” będzie pierwszą produkcją stworzoną przez Ryana Murphy’ego dla Netflixa. Po dotychczasowej twórczości reżysera możemy się jednak już teraz spodziewać, że serial okaże się sukcesem. Współscenarzystą serialu jest Ian Brennan, który współpracował z Murphy’m już przy jego największych produkcjach, jak np. „Glee”. W serialu wystąpią między innymi David Corenswet, Darren Criss, Jeremy Pope, Laura Harrier, Samara Weaving, Dylan McDermott, Holland Taylor, Patti LuPone, Jim Parsons, Jake Picking, Joe Mantello, Maude Apatow oraz Michelle Krusiec. Premiera serialu ma się odbyć 1 maja na platformie Netflix. Poniżej możecie zobaczyć pierwszy zwiastun „Hollywood”:
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO