Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka - gdzie oglądać online?

  • 05 sierpnia 2019

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka plakat

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film przygodowy produkcji amerykańskiej. Za reżyserię odpowiedzialny jest Gore Verbinski. Opracowaniem scenariusza zajął się duet Ted Elliot i Terry Rossio. Tytuł ujrzał światło dzienne 24 czerwca 2006 roku na ekranach światowych. Polscy widzowie mogli zapoznać się z filmem najwcześniej 21 lipca 2006 roku. Jest to druga część w kasowej serii filmów „Piraci z Karaibów”, następująca po „Klątwie czarnej perły”. Film opowiada o historię Jacka Sparrowa, w tej roli Johnny Depp, który musi spłacić dług zaciągnięty wobec kapitana Latającego Holendra. Uniknie śmierci, gdy znajdzie i zniszczy serce Davy’ego Jones ukryte w Skrzyni Umarlaka. Tytuł otrzymał nagrodę Oscara, BAFTA oraz Saturna za najlepsze efekty specjalne w roku 2007. Wytwórnie odpowiedzialne za produkcję filmu to Walt Disney Pictures, Jerry Bruckheimer Films oraz Second Mate Productions.
Gdzie możemy obejrzeć „Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl, chili.com, fili.cc oraz na platformie HBO GO. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonego katalogu filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

 

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka – opis fabuły

Kapitan Jack Sparrow musi spłacić zaciągnięty w dawnych czasach dług. Upomina się o to legendarny kapitan Davy Jones, porywacz ludzkich dusz. Jack ma szansę na ocalenie, jeśli odnajdzie tajemniczą Skrzynię Umarlaka, w której jest zamknięte serce Jonesa. Jack z wierną załogą wyrusza na poszukiwania. W swoje plany wciąga planujących małżeństwo Elizabeth Swann i Willa Turnera. Czasu nie ma wiele, a Jones, którego połowę twarzy pokrywają macki kałamarnicy i jego równie upiorni kompani pływający Latającym Holendrem, do cierpliwych nie należą. Po drodze Jack i jego towarzysze spotkają ojca Willa Turnera oraz straszliwego morskiego potwora, Krakena.

Przeczytaj również: Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły


Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka – obsada

Johnny Depp jako Kapitan Jack Sparrow
Orlando Bloom jako Will Turner
Keira Knightley jako Elizabeth Swann
Jack Davenport jako Komodor James Norrington
Bill Nighy jako Davy Jones
Jonathan Pryce jako Gubernator Weatherby Swann
Lee Arenberg jako Pintel
Mackenzie Crook jako RagettiWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO