Pozory czasem mylą

Płytki facet – hipnoza potrafi zdziałać cuda

"Płytki facet"/Materiały promocyjne

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

„Płytki facet” to zabawna, ale również pouczająca komedia z Jackiem Blackiem i Gwyneth Paltrow w rolach głównych. Opowiada między innymi o tym, jaką rolę w naszym życiu odgrywają pozory oraz ocenianie innych osób po ich wyglądzie. Główny bohater będzie musiał przejść długą i żmudną ścieżkę, żeby zrozumieć, że najważniejsze w życiu jest wewnętrzne piękno. Na szczęście z pomocą przyjdzie mu pewien znany hipnotyzer, który nieco ułatwi mu ten trudny proces. Czy dzięki sile hipnozy pozna miłość swojego życia?

Tytuł oryginalny: Shallow Hal
Gatunek: Komedia
Rok produkcji: 2001
Premiera: 1 listopada 2001
Reżyseria: Peter Farrelly/Bobby Farrelly
Scenariusz: Peter Farrelly/Bobby Farrelly

Opis fabuły

Film przedstawia historię Hala Larsena, dla którego najbardziej liczy się pierwsze wrażenie i który wszystko ocenia po pozorach. W ten sposób postrzega między innymi kobiety. Jego ideałem są szczupłe i roznegliżowane modelki z okładek kolorowych magazynów. Takie podejście bardzo źle wpływa na jego relacje z płcią przeciwną i sprawia, że mężczyzna nie potrafi się z nikim związać. Pewnego dnia dochodzi jednak do zdarzenia, które zupełnie odmienia jego życie. Przypadkiem zostaje zahipnotyzowany przez gwiazdora programu telewizyjnego, który każe mu postrzegać kobiety nie poprzez pryzmat ich wyglądu, ale osobowości oraz wewnętrznego piękna. Po pewnym czasie Hal spotyka Rosemary, która w rzeczywistości jest bardzo otyłą działaczką korpusu pokoju. Znajdujący się pod wpływem hipnozy bohater nie widzi jednak jej tuszy i uważa, że jest ona uosobieniem piękna oraz kobiecości. Hal z miejsca zakochuje się w dziewczynie i postanawia zawalczyć o jej względy. Wszystko się jednak skomplikuje, gdy hipnoza nagle przestanie działać.


Zwiastun

Obsada

Gwyneth Paltrow – Rosemary Shanahan
Jack Black – Hal Larson
Jason Alexander – Mauricio Wilson
Libby Langdon – Deb
Jimmy Badstibner – członek bractwa
Sascha Knopf – Tanya Peeler
Sasha Neulinger – młody Hal
Joe Viterelli – Steve Shanahan

Macie już za sobą komedię „Płytki facet”? Jeśli tak, koniecznie obejrzyjcie film „Straż wiejska 2”, który rozbawi was do łez. Zachęcamy również do zapoznania się z takimi produkcjami jak „Obrońcy skarbów” czy „21 x Nowy Jork”.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO