Ciekawe kino akcji

Pocałunek śmierci – współpraca za wolność

Materiały promocyjne filmu Pocałunek śmierci

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Filmy sensacyjne to jedne z najchętniej wybierane przez widzów tytułów. Wartka akcja, ciekawa fabuła i nieoczywiste zwroty akcji sprawiają, że tego typu kino doskonale sprawdzi się podczas wieczornego seansu i pozwoli oderwać się od codziennego życia. Jedną z ciekawszych produkcji sprzed lat może okazać się film „Pocałunek śmierci”. 

Tytuł oryginalny: Kiss of Death
Gatunek: Akcja / Sensacyjny
Reżyseria: Barbet Schroeder
Scenariusz: Richard Price
Rok produkcji: 1995
Kraj: USA

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Pocałunek śmierci” jest Jimmy Kilmartin – przestępca, który obecnie przebywa na zwolnieniu warunkowym. Mężczyzna ulega jednak namowom swoich przyjaciół i bierze udział w napadzie – skok nie przebiega po jego myśli i Jimmy zostaje schwytany przez policję. Pomocną dłoń do przestępcy wyciąga detektyw Calvin Hart, który proponuje mu współpracę. Jimmy ma pomóc funkcjonariuszom w ujęciu groźnego przestępcy - Little Juniora. Kilmartin idzie na współpracę, która przyniesie mu wiele wyzwań i niespodzianek. Jak poradzi sobie w roli kreta? Czy uda mu się wniknąć dostatecznie głęboko w przestępczy świat? Jak zakończy się infiltracja? Przekonać się o tym mogą widzowie filmu „Pocałunek śmierci”. Poniżej natomiast znajdziecie jego zwiastun i zapoznać się możecie z obsadą filmu.


Pocałunek śmierci – zwiastun

Obsada

David Caruso
Samuel L. Jackson
Nicolas Cage
Helen Hunt
Kathryn Erbe
Stanley Tucci
Michael Rapaport
Ving Rhames
Philip Baker Hall

Szukacie innych propozycji z kina akcji? W takim razie sprawdźcie koniecznie filmy Butch Cassidy i Sundance Kid, The Quake. Trzęsienie ziemi i Bezprawie.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO