Niezwykłe zdolności i walka

Power Rangers – młodzi ludzie ratują świat

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

"Power rangers" to amerykański film z gatunku science fiction z wytwórni Lionsgate i Saban films. Reżyserem jest Dean Israelite, zaś scenariusz napisali John Gatins i Ashley Miller. Produkcja oparta jest na kultowej serii z lat 1993-1995r. To trzecia pełnometrażowa wersja tego tytułu, pierwsza od 20 lat. Nie stanowi jednak kontynuacji poprzednich produkcji, stanowi odrębną część tej serii, czyli jest rebootem. Światowa premiera miała miejsce 22 marca 2017 roku.

Tytuł oryginalny: Power Rangers
Gatunek: Akcja / Sci-Fi
Reżyseria: Dean Israelite
Scenariusz: John Gatins
Rok premiery: 2017
Kraj: Hongkong / Japonia / Kanada / Meksyk / Nowa Zelandia / USA

 

Power Rangers – Opis fabuły

To historia grupki nastolatków, którzy nie należą do najpopularniejszych osobowości wśród swoich rówieśników. Ich siłą jest to, że trzymają się razem i tworzą zgraną paczkę. Pewnego dnia dowiadują się, że nas światem pojawiają się czarne chmury. Ich miasto Angel Grove ma stać się pierwszym punktem inwazji kosmitów dowodzonych przez Ritę Repulse. Przeciwstawić się im może tylko ktoś o nadzwyczajnych zdolnościach. Los zadecydował już kto podejmie się tego zadania – to właśnie piątka nastolatków będzie musiała połączyć siły i przeciwstawić się zarówno najeźdźcom jak i swoim lękom i słabościom. Kiedy to im się uda, staną wspólnie do walki ze złem jako Power Rangers. Film obecnie dostępny jest za pośrednictwem serwisu Cineman. 


Power Rangers – zwiastun

Power Rangers – obsada

Dacre Montgomery jako Jason Lee Scott / Czerwony Wojownik
Naomi Scott jako Kimberly Hart / Różowa Wojowniczka
RJ Cyler jako Billy Cranston / Niebieski Wojownik
Ludi Lin jako Zack Taylor / Czarny Wojownik
Becky G jako Trini / Wojowniczka
Elizabeth Banks jako Rita Repulsa
Bryan Cranston jako Zordon
Bill Hader jako Alpha 5

Szukasz innych filmów z gatunku science fiction? Polecamy produkcje Wonder Woman i Godzilla II: Król Potworów.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO