Jak długo to potrwa?

„Sexify”- prace nad serialem zostały wstrzymane przez koronawirusa

Na początku marca pojawiła się informacja, że Netflix zamiesza nakręcić nowy polski serial o tytule „Sexify”. Ma on ukazać historię trzech dziewczyn, które postanowiły stworzyć autorski start-up w ramach studenckiego projektu konkursowego. Celem ich nowatorskiego projektu o nazwie „Sexify” będzie zrewolucjonizowanie życia erotycznego. Najpierw jednak, żeby odpowiednio wszystko przygotować, bohaterki muszą jak najlepiej poznać tematykę seksu. Netflix zachęca przyszłych widzów opisując nową produkcję jako „prowokacyjną opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn”.

Materiały promocyjne

W serialu pojawią się Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska („Pan T.”, „Wszystko dla mojej matki”, „Wołyń”) i Sandra Drzymalska („Powrót”, „Psy 3”). Dla pierwszej aktorki będzie to debiut w roli głównej w serialu. Reżyserami nowej produkcji sią Piotr Domalewski i Kalina Alabrudzińska. Domalewski tak mówi o „Sexify”:

Sexify to projekt, który daje szansę na to, żeby w lekkiej, żartobliwej formie opowiedzieć o ważnych współczesnych problemach. Mam ogromne szczęście, że stałem się częścią tego niezwykłego przedsięwzięcia. Praca nad nim to wspaniały czas, z pełnymi pomysłów i energii ludźmi.

Wstrzymanie prac

Wszystko wskazuje na to, że niestety prace nad serialem „Sexify” zostały wstrzymane. Netflix podjął decyzję o zatrzymaniu prac do czerwca 2020 roku. Ze względu na niejasną i wciąż dynamiczną sytuację spowodowaną epidemią koronawirusa, zawieszenie prac może się jeszcze jednak przeciągnąć. Nie jest to pierwsza produkcja, która została zawieszona z powodu pandemii. Z podobnym problemem spotkali się już twórcy wielu filmów i seriali takich, jak np. „Spider Man 3”, „Matrix 4”, „Jurassic Park 3”, „Imperium”, „Lucyfer”, czy „Jurassic World: Dominion”. Na razie nie podano daty premiery „Sexify". Wiadomo jedynie, że ma się ukazać jeszcze w tym roku.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO