Kiedy będzie premiera?

„The Umbrella Academy” - epidemia nie powstrzymała prac nad 2. sezonem

Serial „The Umbrella Academy” to adaptacja komiksów, które zostały napisane przez Gerarda Waya, zilustrowane przez Gabriela Bá i wydane przez Dark Horse Comics. Przedstawiona w nim historia jest dość niezwykła – pewnego dnia w 1989 roku siedem kobiet rozrzuconych po świecie zaczyna rodzić pomimo, że nie były wcześniej w ciąży. Narodzone w tajemniczych okolicznościach dzieci zostają adoptowane przez ekscentrycznego miliardera, sir Reginalda Hargreevesa. Z czasem stwarza z nich zespół superbohaterów o nazwie The Umbrella Academy, który walczy z przestępcami. Trzydzieści lat później cała ta specyficzna przybrana rodzina spotyka się na pogrzebie sir Reginalda. Wtedy wszystkich dochodzi wiadomość o nadciągającej apokalipsie.

Materiały prasowe

Fani pierwszego sezonu serialu z pewnością nie mogą się doczekać powstania kontynuacji. Mamy więc dobrą wiadomość.

Prace nad serialem

Zdjęcia do drugiego sezonu „The Umbrella Academy” zostały zakończone jeszcze przed wybuchem epidemii koronawirusa. Okazuje się, że nawet po ogłoszeniu pandemii twórcy serialu pracują w pocie czoła nad nowymi odcinkami. Showrunner serialu Steve Backman opublikował ostatnio w sieci zdjęcia ukazujące kulisy powstawania produkcji. Podkreślił przy tym, że w miejscu pracy podjęto wszelkie środki bezpieczeństwa chroniące przed zakażeniem koronawirusem. Napisał przy zdjęciu:

Nawet koronawirus nie może zatrzymać prac nad „The Umbrella Academy”! Ale przysięgam, że myjemy nasze ręce...
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

Even #corona can’t stop an Umbrella Academy Mix! But I swear we’re washing our hands... @umbrellaacad #purell @umbrellaacademylat @netflix #netflix

Post udostępniony przez Steve Blackman (@steveblackmantv)

W serialu „The Umbrella Academy” występują między innymi: Tom Hopper, Ellen Page, Robert Sheehan, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Justin H. Min i Aidan Gallagher. Premiera drugiego sezonu odbędzie się na Netflixie jeszcze w tym roku.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO