Kiedy premiera?

„Artemis Fowl” - film będzie można zobaczyć online

Film „Artemis Fowl” powstał na podstawie powieści Eoina Colfera o tym samym tytule. Przedstawia losy Artemisa Fowla, który jest dwunastoletnim geniuszem pochodzącym z rodziny trudniącej się działalnością przestępczą. Młody chłopak postanawia odnaleźć ojca, który zaginął w tajemniczych okolicznościach. W niebezpiecznej misji pomoże mu jego wierny opiekun Butler. Podczas swojej wyprawy przeżyją wiele niesamowitych przygód, które zaprowadzą ich do ukrytego w podziemiach świata wróżek. Chłopiec nabiera podejrzeń, że odkryta kraina może mieć jakiś związek ze zniknięciem jego ojca. Stworzy więc ryzykowny plan, który może nieco namieszać w jego relacjach z pozornie niegroźnymi wróżkami.

youtube.pl

W filmie „Artemis Fowl” zobaczymy takie gwiazdy jak: Colin Farrell, Judi Dench, Josh Gad, Nonso Anozie i Miranda Raison. Jego premiera miała się odbyć w maju 2020 roku. Z powodu epidemii koronawiusa została jednak odwołana.

Premiera w sieci

Dla osób, które długo czekały na ekranizację powieści Euoina Colfera mamy dobrą wiadomość - w ostatnim czasie podjęto decyzję, że premiera filmu odbędzie się w sieci. Ricky Stewart, dyrektor marketingu Disneya poinformował, że „Artemis Fowl” będzie dostępny na platformie Disney+. Na razie jednak nie podano jeszcze daty udostępnienia filmu w internecie - wiadomo jedynie, że ma to nastąpić w okolicach lata. Film, który został stworzony specjalnie na potrzeby kina i w którego produkcję zainwestowano aż 125 milionów dolarów ma być wyjątkowo widowiskowy i bogaty w efekty specjalne. Mamy więc nadzieję, że nie straci on wiele podczas oglądania na domowych ekranach.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO