Dla kogo ta platforma?

Quibi - nowa platforma VOD. Co na niej znajdziemy?

Większość platform VOD dostępnych jest zarówno na telefonach, komputerach, jak i telewizorze. Jednak są tacy, którzy podjęli zupełnie inną decyzję o sposobie rozwijania swojego biznesu. Mowa o twórcach Quibi, które miało niedawno swoją premierę w USA i Kanadzie. Ten serwis streamingowy jest dostępny tylko na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS-em. Na czym dokładnie polega działanie tej platformy? 

 

Materiały promocyjne platformy

Platforma Quibi 

Usługa Quibi jest dostępna jedynie na smartfonach z Androidem i iOS-em, a wszystkie zgromadzone w niej treści zostały zoptymalizowane w taki sposób, aby treści poprawnie wyświetlały się w orientacji poziomej i pionowej. Na platformie pojawiają się krótkie filmy, dlatego nie będzie tam żadnych produkcji, które trwałyby dłużej niż 10 minut. Do współpracy w tworzeniu platformy zaproszono takie gwiazdy jak Tom Cruise, LeBron James, Liam Hemsworth, Naomi Watts czy Jennifer Lopez, która prowadzi tam swój program o nazwie „Thanks a Million”. Część filmów można pobrać na telefon i odtwarzać je w trybie offline. 

Aplikacja jest do ściągnięcia za pośrednictwem Sklepu Google Play oraz App Store. Na początku można testować ją przez 90 dni w ramach okresu próbnego. Po upłynięciu tego czasu – zapłacimy za platformę 37,99 zł miesięcznie. Dla użytkowników z USA, czyli rynku docelowego, przygotowano dwa progi cenowe – z reklamami za 4,99$, a także bez reklam za 7,99$. 
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO