Hiszpański dramat fantasy

Rajskie wzgórza – elitarna szkoła ma swoje sekrety

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Bardzo często pozory bywają złudne i nie mają zbyt wiele wspólnego z rzeczywistością. Motyw ten bardzo często pojawia się chociażby w filmach i serialach, które ukazują nam bohaterów w najróżniejszych miejscach i sytuacjach. Czasem nawet elitarna szkoła dla panien z dobrych domów może być miejscem mrocznym, które pełne jest niezbadanych tajemnic. 

Tytuł oryginalny: Paradise Hills
Gatunek: Dramat / Fantasy
Reżyseria: Alice Waddington
Scenariusz: Brian DeLeeuw / Nacho Vigalondo
Rok produkcji: 2019
Kraj: Hiszpania

Opis filmu

Główną bohaterką filmu pod tytułem „Rajskie wzgórza” jest Uma, w której rolę wcieliła się Emma Roberts. Dziewczyna trafia na śródziemnomorską wyspę, na której znajduje się szkoła dla dziewcząt z dobrych domów. Placówka prowadzona przez Księżną (Milla Jovovich) ma temperować buntownicze zapędy dziewcząt – jej uczennice uczęszczają na zajęcia z etykiety, śpiewu czy tańca. W szkole panują restrykcyjne zasady. Uma wkrótce zaprzyjaźnia się z innymi dziewczętami - Chloe (Danielle Macdonald), Yu (Awkwafina) i Amarną (Eiza González). Dość szybko okazuje się, że tytułowe Rajskie Wzgórza kryją mroczne tajemnice. Dziewczęta szybko uświadamiają sobie, że muszą uciec ze szkoły – nie jest to jednak łatwe. Film obejrzeć można obecnie na HBO GO. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun i obsadę tego hiszpańskiego filmu fantasy. 


Rajskie wzgórza – zwiastun 

Obsada

Emma Roberts
Eiza González
Milla Jovovich
Danielle Macdonald
Awkwafina
Jeremy Irvine
Hunter Tremayne
Johnny Melville
Liliana Cabal
Arnaud Valois
Karina Kolokolchykova
Daniel Horvath
Matthew Mills

Szukasz innych produkcji fantasy lub science-fiction? Polecamy filmy Operacja Bazyliszek, Atlas chmur i Miasto aniołówWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO