Powstanie w wersji aktorskiej

„Robin Hood” - Disney stworzy remake filmu animowanego

Już od dłuższego czasu Disney odświeża swoje stare klasyczne animacje. Studio stworzyło już nowe wersje takich filmów jak: „Król Lew”, „Aladyn” czy „Mulan”, a w kolejce na to czeka również „Mała Syrenka”. Okazuje się, że teraz podobny los ma spotkać film animowany „Robin Hood”, który powstał w 1973 roku. Jak donosi portal „The Hollywood Reporter”, nowa wersja „Robin Hooda” ma powstać dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii i mają w niej wystąpić prawdziwi aktorzy, którym przy pomocy grafiki komputerowej zostanie później nadana postać zwierząt. Film będzie miał więc charakter hybrydowy.

youtube.pl

Film „Robin Hood” będzie dostępny wyłącznie na platformie Disney +.

Szczegóły nowej produkcji

Podobnie jak niemal wszystkie filmy Disneya, nowy „Robin Hood” najprawdopodobniej będzie utrzymany w gatunku musicalu. Z pewnością możemy spodziewać się w nim historii podobnej do tej, która została przedstawiona w oryginalnej wersji. Ukazywała ona losy złodzieja zamieszkującego lasy Sherwood, który okrada złych i bogatych, żeby cenne łupy rozdawać później potrzebującym. Lis Robin Hood może zawsze liczyć na pomoc swoich wiernych kompanów. W pewnym momencie wszyscy będą musieli zewrzeć swoje szeregi, żeby ukrócić nieuczciwe rządy księcia Jana i wyzwolić spod nich mieszkańców Nottingham.

Reżyserią remake’u zajmie się Carlos Lopez Estrada. Scenariusz napisze Kari Gralund, która pracowała już przy nowej wersji „Zakochanego kundla”. Z kolei producentem będzie Justin Springer, który miał swój udział w filmie „Dumbo”. Na razie nie wiadomo, kiedy rozpoczną się prace nad nowym filmem.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO