Beczka śmiechu!

Rick i Morty - ekscentryczny naukowiec i jego wnuk

Materiały promocyjne serialu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Rick i Morty to jedna z najzabawniejszych produkcji dla tych nieco starszych... Rick to ekscentryczny naukowiec, który udaje się ze swoim wnukiem w najdziwniejsze miejsca w galaktyce. 

Rok produkcji: 2013
Oryginalny tytuł: Rick and Morty 
Sezony: 4 sezony 
Gatunek: Komedia, Przygodowy, Sci-Fi, Animacja dla dorosłych 
Produkcja: USA 
Twórcy: Dan Harmon, Justin Roiland 
Platforma: Netflix 

Opis serialu

Kolorowa kreskówka to historia szalonego, ekscentrycznego alkoholika – genialnego naukowca Ricka Sancheza. Zdegenerowany geniusz to indywiduum skupione wyłącznie na tworzeniu wyprzedzających swoją epokę wynalazków i przeżywaniu przygód. Jego kompanem jest wnuk – Morty. Podróżują wspólnie po krańcach wszechświata, a nawet innych wymiarach w coraz to bardziej wymyślnych celach. Na co dzień mieszkają w domu Beth i Jerrego – rodziców Morty’ego wraz z jego siostrą Summer. Z czasem działania dziadka i wnuczka wychodzą na jaw, a początkowo negująca i zabraniająca tego typu działań rodzina, zaczyna się do nich przekonywać, a nawet zdarza im się brać w nich udział (zwykle przez przypadek). W trakcie szalonych podróży walczą z wrogami, których szalony naukowiec narobił sobie w trakcie przygód. Unicestwiają planety, przenoszą się w czasie, zmartwychwstają i robią wiele wiele innych rzeczy, których nie sposób opisać. Pewne jest, że jeśli jest jakiś serial, który potrafi w każdym odcinku zaskakiwać widza wydarzeniami, których nie sposób przewidzieć, to jest to właśnie Rick i Morty. Mieszanka niestabilnego życia rodzinnego,  plus pomysły szalonego ojca Beth i zdolności sprowadzania na siebie kłopotów dają produkcję przepełnioną nietuzinkowym, czarnym humorem. Uwaga! Ta animowana seria zdecydowanie nie nadaje się dla młodszych widzów.

Zobacz również takie produkcje jak "Simpsonowie", "BoJack Horseman" oraz "South Park"  


Zwiastun

Obsada

Z racji tego, że mówimy o filmie animowanym, nie znajdziemy tu aktorów grających na ekranie. Poniżej zamieszczamy krótką listę osób, które użyczyły swojego głosu postaciom z kreskówki:

Justin Roiland - Morty, Rick Sanchez
Spencer Grammer - Summer Smith, Żona Glena
Sarah Chalke - Beth Smith, Gazorpian
Chris Parnell - Jerry Smith
Kari Wahlgren - Jessica, Głos z komputera Ricka 
Brandon Johnson - Pan Goldenfold, Czarny listonosz
Ryan Ridley - Frank Palicky
Tom Kenny – Squanchy, Barman, Celnik Gromflomite, Pan Jellybean, Pizza 




Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO