O czym będzie?

„Będzie dobrze, kochanie” - TVP tworzy nowy serial w dobie pandemii

Pandemia koronawirusa mocno ograniczyła przemysł rozrywkowy. Wielu twórców musiało zawiesić swoją działalność, a aktorzy z planów filmów i seriali zostali odesłani do swoich domów. Po pewnym okresie zawieszenia, część z nich powoli wraca do aktywności zawodowej. Niedawno ogłoszono między innymi, że właśnie rozpoczynają się zdjęcia do serialu z Mikołajem Roznerskim i Patrycją Kazadi „#Karantanna”, który powstaje z zastosowaniem wszelkich wymogów bezpieczeństwa. Okazuje się, że niedługo będziemy mogli obejrzeć jeszcze więcej polskich produkcji powstałych w dobie epidemii.

Materiały prasowe

Zaraz po świętach wielkanocnych rozpoczęły się zdjęcia do nowego serialu TVP zatytułowanego „Będzie dobrze, kochanie”. W rolach głównych zobaczymy Wiktorię Gąsiewską i Filipa Gurłacza. Wystąpią w nim również takie gwiazdy jak: Ilona Ostrowska, Dorota Chotecka, Jacek Lenartowicz, Tomasz Sapryk, Bożena Dykiel i Anna Dereszowska.

O czym będzie?

Nowy serial obyczajowy będzie ukazywał losy dwóch rodzin. Głównymi bohaterami serialu są młodzi narzeczeni, Justyna (Wiktoria Gąsiewska) i Artur (Filip Gurłacz), którzy mieli w tym roku zaplanowany ślub i wesele, ale epidemia koronawirusa zupełnie pokrzyżowała ich plany. Co więcej, tuż przed ogłoszeniem kwarantanny Artur utknął w Australii, gdzie pracuje. Miał wrócić do domu na miesiąc przed ślubem. Teraz para obawia się nie tylko tego, że nie weźmie ślubu, ale także braku realnego kontaktu przez bardzo długi czas. Zakochani zrobią wszystko, żeby znowu być razem. W tej walce z przeciwnościami losu będą ich wspierać najbliżsi – rodzice, dziadkowie i przyjaciele.


Nowa formuła

Ze względów bezpieczeństwa nowy serial telewizyjny będzie nagrywany bez klasycznych planów zdjęciowych – zostanie nakręcony w prywatnych domach aktorów. „Będzie dobrze, kochanie” w swojej formie ma przypominać połączenia wideo za pośrednictwem komunikatorów internetowych. Pomysłodawcami produkcji są reżyser Bartosz Kubera i Krzysztof Gureczny. Za scenariusz serialu odpowiada również Gureczny, a także Mirka Szawińska i Rafał Skarżycki. Premiera serialu odbędzie się na antenie TVP 2 już w czwartek 23 kwietnia. Kolejne odcinki będzie można oglądać w czwartki i piątki o godzinie 20:40. Każdy z 20 odcinków serialu będzie trwał 13 minut.Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO