Gdzie obejrzeć online?

Serial „Motyw” - historia o zbrodni i tajemnicach sprzed lat

youtube.pl

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Idealna propozycja dla każdego miłośnika tajemniczych zagadek kryminalnych. Intryga wpisana w polskie realia z pewnością pozwoli bardziej się wczuć widzowi w bieg wydarzeń, które nieustanie będą zaskakiwać nieprzewidzianymi zwrotami akcji. Retrospektywne wątki pozwolą z kolei na podróż w przeszłość, do Polski lat 80.

Gatunek: dramat kryminalny
Rok produkcji: 2019-
Produkcja: TVN
Reżyseria: Paweł Maślona
Premiera: 12 grudnia 2019

Opis serialu

Serial rozpoczyna się od zbrodni, której tłem są niewyjaśnione sprawy i tajemnice sprzed lat. W jednej z gdańskich restauracji dochodzi do strzelaniny, w której bohaterowie Luiza Porębska (Małgorzata Kożuchowska) i Maks (Andrzej Konopka) zostają ranni. Pierwsze podejrzenia padają na zatrudnioną przez nich pracownicę, Annę Czarnecką (Agnieszka Grochowska). Spowodowane jest to jej nagłą próbą ucieczki z kraju. Zostaje aresztowana, ale nie przyznaje się do winy. Czarnecka śledczym podsuwa sugestię, że winna tych zdarzeń jest jej własna szefowa. Śledztwo w tej sprawie będzie prowadził komisarz Paweł Szulc (Paweł Czernecki).

W serialu występują: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska, Andrzej Konopka, Michał Czernecki, Olga Bołądź, Magdalena Turczeniewicz, Magdalena Walach, Adam Ferency, Maria Mamona, Grażyna Sobocińska, Agata Turkot, Bartłomiej Kotschendoff.

Serial można obejrzeć online na player.pl.


ZwiastunWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO