"Sex w wielkim mieście" online - opis fabuły | obsada | opinie

Sex w wielkim mieście - twórcy i premiera 

To amerykański serial telewizyjny o oryginalnym tytule „Sex and the city". Emisja miała miejsce na łamach telewizji HBO od 6 czerwca 1998 roku do 22 lutego 2004 roku. W Polsce premierowe odcinki były emitowane przez stację HBO Polska oraz TVP2. Serial liczy sobie łącznie 94 odcinków, składających się na 6 sezonów. „Sex w wielkim mieście” opowiada o czwórce przyjaciółek, które poszukują swojego miejsca i miłości w wielkim mieście. Powstał na postawie książki Candace Bushnell o tym samym tytule. Twórcą serialu jest Darren Star. Średni czas trwania odcinka to około pół godziny. W rolach głównych występują Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Cynthia Nixon oraz Kristin Davis. Serial został nagrodzony aż 32 razy. Na swoim koncie ma takie statuetki jak: Złote Globy, Emmy czy Złote Satelity. "Sex w wielkim mieście" jest przeznaczony wyłącznie dla dorosłych widzów ze względu na przekleństwa oraz wiele scen łóżkowych.
Gdzie możemy obejrzeć "Sex w wielkim mieście" cały serial online? Tytuł znajdziesz w serwisach HBO GO, ipla.tv oraz player.pl Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Hoży doktorzy 

Plakat Sex w Wielkim Mieście

Sex w wielkim mieście - opis fabuły 

Serial przedstawia historię czterech przyjaciółek, które zupełnie się od siebie różnią i mają inne poglądy na świat. Są zwariowane i mają duże poczucie humoru. Wszystkie szukają miłości w wielkim mieście. Główną bohaterką jest Carrie, która jest dziennikarką zajmującą się kolumną o seksie w nowojorskiej gazecie oraz pisarką. Druga z przyjciółek to Charlotte, która jest znawczynią sztuki pracującą w galeri. Jest gotowa na wszelkie poświęcenia dla miłości. Samantha to kobieta sukcesu. Jest wyzwolona i traktuje sprawy łóżkowe z przymrużeniem oka, nie szuka stałych związków. Miranda jest stanowcza i apodyktyczna. Jest kobietą sukcesu, jednak wewnątrz skrywa bardzo bogate emocjonalnie wnętrze. Każda z nich jest uosbieniem innych zwyczajów mieszkańców dużych miast. Serial przełamuje wiele tabu na temat seksu oraz związków, a także odkrywa prawdę na temat tego jak ciężko jest znaleźć drugą połówkę. 
Sex w wielkim mieście kadr
Przeczytaj również: Lost 


Sex w wielkim mieście - obsada  

Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw
Cynthia Nixon jako Miranda Hobbes
Kim Cattrall jak Samantha Jones
Kristin Davis jako Charlotte York
James Remar jako Richard Wright
John Corbett jak Aidan Shaw
Kyle MacLachlan jak Trey MacDougal
David Eigenberg jako Steve Brady
Willie Garson jako Stanford Blatch
Chris Noth jako Mr. Big

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat

  • 29 sierpnia 2019


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO