Zwiastun i data premiery

Nowy, polski serial na Netflixie - "Sexify". Co o nim wiemy?

Doczekaliśmy się w końcu kolejnego serialu polskiego na Netflixie. A raczej doczekamy. Najnowsza produkcja Netflixa, o tytule „Sexify”, ma być odpowiedzią na „Sex education”, które ma bardzo pozytywny odbiór wśród widzów. To ma być opowieść o życiu współczesnych, młodych kobiet. Premiera serialu będzie miała miejsce jeszcze w tym roku. O czym dokładnie będzie opowiadał serial? Kto będzie odpowiadał za warstwę scenariusza i reżyserii? Kiedy dokładnie serial będzie dostępny na platformie Netflix?

Materiały promocyjne serialu

Zobacz datę premiery serialu „Sexify”, obsadę, a także zwiastun nowej, polskiej produkcji Netflixowej.

Sexify – o czym będzie? Kto wystąpi?

W rolach głównych wystąpi Aleksandra Skraba, Maria Sobocińska, a także Sandra Drzymalska. Pozostała obsada serialu nie jest jeszcze znana.

Oficjalny opis serialu brzmi następująco:

Natalia, Paulina i Monika biorą udział w prestiżowym konkursie studenckim na najlepszy start-up. Ich nowatorski projekt - Sexify -  ma być rewolucją w życiu erotycznym. W imię nauki i wygranej muszą teraz dogłębnie studiować tajniki świata seksu, przy okazji coraz lepiej poznając siebie same. "Sexify" to pełna humoru i prowokacji opowieść o życiu współczesnych młodych dziewczyn - dojrzewaniu, odkrywaniu kobiecej siły i seksualności

Zwiastun serialu nie jest jeszcze dostępny, ale jak tylko będzie – na pewno się nim z wami podzielimy.

Według informacji „Sexify” ma liczyć osiem odcinków, które zadebiutują jeszcze w 2020 roku.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO