O czym będzie serial?

"Siły Kosmiczne" - fantastyczna obsada w akcji. Carell, Kudrow i Malkovich

Materiały promocyjne programu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Netflix w końcu zaprezentował pierwsze kadry z serialu „Siły kosmiczne”, który trafi na platformę 29 maja. W serialu będzie można zobaczyć naprawdę wielkie gwiazdy: Steve’a Carella („The Office”), Johna Malkovicha („Nowy papież”), a także dawno niewidzianą Lisę Kudrow („Przyjaciele”). Co dokładnie będziemy mogli oglądać w nowym serialu, który na platformie Netflix pojawi się 29 maja? 

„Siły kosmiczne” – co tam będzie? 

Współtwórcami serialu „Siły Kosmiczne” są Steve Carell, a także Greg Daniels (scenarzysta z „The Office”). To komedia, która opowiada o pracy i ludziach, którzy odpowiedzialni są za stworzenie szóstego rodzaju amerykańskich sił zbrojnych, które zajmować się mają działaniami kosmicznymi. 

 

Generał Mark R. Naird jest uznanym pilotem Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem. Otrzymuje on. Zadanie, aby poprowadzić nowo utworzoną szóstą formację sił zbrojnych USA – Sił Kosmicznych. Jest sceptyczny, ale oddany swojej pracy, więc wraz z rodziną przeprowadza się do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz „Spacemanami” pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają sprawić, aby Amerykanie znowu stanęli na Księżycu i kompletnie zdominowali kosmos. 

Lisa Kudrow z kolei zagra Maggie Naird – ukochaną generała Marka R. Nairda. To oddana żona, które całe swoje życie podporządkowała swojemu mężowi. I robi to nieprzerwanie od dwóch dekad. Z kolei kiedy przeprowadzają się do Białego Domu – ona postanawia obrać zupełnie inną ścieżkę. 

Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO