W roli głównej Nicolas Cage

Skarb narodów (2004) - w poszukiwaniu tajemnic i bogactw

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Skarby i tajemnice od setek lat rozbudzają naszą wyboraźni i są przedmiotem poszukiwań najbardziej wytrwałych miłośników legend. Nic więc dziwnego, że motyw ten pojawia się często w filmach. Jedną z takich produkcji jest "Skarb narodów", który zadebiutował w 2004 roku.

Tytuł oryginalny: National Treasure
Gatunek: Przygodowy
Reżyseria: Jon Turteltaub
Rok produkcji: 2004
Kraj: USA

 

Opis fabuły

Opanowany rodzinną obsesją poszukiwacz skarbów Ben Gates (Cage) stara się odszyfrować stare wskazówki, które mogą zaprowadzić go do pochodzącego jeszcze z czasów Templariuszy, największego w dziejach ludzkości skarbu. Po piętach depcze mu bezwzględny, nie cofający się przed niczym rywal. Gotowy na wszystko Gates podejmuje brawurowe działania, w których pomaga mu techniczny geniusz i piękna archiwistka. Film obecnie dostępny jest w kilku serwisach streamingowych - znajdziemy go na HBO GO, VOD.pl, Chili i iTunes. Poniżej obejrzeć możecie natomaist jego zwiastun i zapoznać się z obsadą produkcji. 


Zwiastun


Obsada filmu

Nicolas Cage
Diane Kruger
Justin Bartha
Jon Voight

Sprawdźcie również drugą część filmu - Skarb narodów: Księga Tajemnic. Polecamy także film Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO