Kultowy serial akcji

Strażnik Teksasu – bezkompromisowy stróż prawa

Materiały promocyjne serialu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Wśród setek filmów i seriali tylko nieliczne mogą pochwalić się statusem kultowych. Najlepsze z nich przez lata były i są wybierane przez widzów na całym świecie. Dużą część z nich znajdziemy obecnie w bibliotekach serwisów streamingowych – inne jednak kojarzą nam się głównie z telewizją. Do tej drugiej grupy z całą pewnością należy serial „Strażnik Teksasu”.

Tytuł oryginalny: Walker, Texas Ranger
Gatunek: Dramat / Kryminał / Akcja,
Lata produkcji: 1993-2001
Kraj: USA

 

Opis serialu

Głównym i tytułowym bohaterem serialu jest Cordell Walker, w którego rolę wcielił się niepowtarzalny Chuck Norris. Mężczyzna na co dzień jest stróżem prawa w Teksasie – jego metody różnią się jednak od standardowych. W serialu nie brakuje scen pełnych akcji i kultowego już karate. Jednym z pomocników Norrisa jest Jimmy Trivette, w którego rolę wcielił się Clarence Gilyard Jr. W odcinkach często pojawia się także pani prokurator Alex Cahill Walker (Sheree J. Wilson). Kultowym miejscem w serialu jest także knajpa prowadzona przez byłego strażnika - C.D. Parkera (Noble Willingham). Serial doczekał się 9 sezonów i do dziś jest jednym z najbardziej kultowych tytułów z udziałem Chucka Norrisa. Poniżej znaleźć możecie jego intro i obsadę. 


Strażnik Teksasu – intro 

Obsada

Chuck Norris
Clarence Gilyard Jr.
Sheree J. Wilson
Noble Willingham
Judson Mills
Nia Peeples
James Wlcek
Julie Mayfield

Chuck Norris to postać, która kojarzy się przede wszystkim z filmami pełnymi akcji - jednym z nich jest produkcja pod tytułem Niezniszczalni 2.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO