W roli głównej Leslie Nielsen

Szklanką po łapkach – w poszukiwania profesora i chipu

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Leslie Nielsen to aktor, który większości widzów kojarzy się przede wszystkim z kultowymi kreacjami komediowymi. Artysta przez lata swojej działalności stworzył wiele postaci, które także dziś możemy podziwiać na ekranie komputera czy telewizora. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych filmów z jego udziałem jest produkcja pod tytułem „Szklanką po łapkach”. 

Tytuł oryginalny: Spy Hard
Gatunek: Komedia / Akcja
Reżyseria: Rick Friedberg
Rok produkcji: 1996
Kraj: USA

Opis filmu

Ziemi zagraża niebezpieczeństwo! Wszystko za sprawą generała Rancora, który grozi wystrzeleniem rakiet z tajnej bazy, o której położeniu niewiele wiadomo. Do odpalenia pocisków niezbędny jest jednak Profesor Ukrinsky, który jest posiadaczem komputerowego chipu – to dzięki niemu można wystrzelić rakiety. Niestety dochodzi do kradzieży technologii – wraz z nią przepadł też profesor Ukrinsky. Teraz pomóc i ocalić świat może tylko emerytowany agent specjalny Dick Steele, w którego rolę wcielił się Leslie Nielsen. Towarzyszyć mu będzie Veronique – córka Ukrinsky’ego i agentka KGB. Film obecnie dostępny jest w bibliotece serwisu streamingowego Chili. Poniżej natomiast obejrzeć możecie jego zwiastun i zapoznać się z obsadą produkcji.


Szklanką po łapkach – zwiastun 

Obsada

Leslie Nielsen
Nicollette Sheridan
Charles Durning
Marcia Gay Harden
Barry Bostwick
Andy Griffith
Stephanie Romanov
Talisa Soto
Robert Guillaume
Carl Ciarfalio
Keith Campbell
Esau McKnight
Taylor Negron
"Weird Al" Yankovic
Alex Trebek
Mr. T
Ray Charles

Leslie Nielsen ma na swoim koncie naprawdę imponujący dorobek filmowy. Aktor zagrał także między innymi w produkcjach Seks, miłość i terapia i Księstwo.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO