Dylematy młodej kobiety

Test na przyjaźń – trudno znaleźć prawdziwe wsparcie

Materiały prasowe

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Życiowe wyzwania i konieczność podejmowania trudnych decyzji zazwyczaj spadają na nas w najmniej oczekiwanym momencie. Często potrzebujemy wówczas wsparcia bliskich osób i przyjaciół, którzy pomogą uporać nam się z każdym problemem. Niedługo o sile prawdziwej przyjaźni ma przekonać się bohaterka filmu pod tytułem „Test na przyjaźń”. 

Tytuł oryginalny: Unpregnant
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Rachel Lee Goldenberg
Scenariusz: Ted Caplan / Jenni Hendriks
Rok produkcji: 2020
Kraj: USA

Opis filmu

Główną bohaterką filmu pod tytułem „Test na przyjaźń” jest Veronica, w której rolę wcieliła się Haley Lu Richardson. Ambitna siedemnastolatka ma wiele planów i bardzo odważnie patrzy w przyszłość. Dziewczyna niespodziewanie zachodzi w ciążę – pozytywny wynik sprawia, że cała jej skrzętnie zaplanowana przyszłość staje przed ogromnym znakiem zapytania. Veronica postanawia wraz z przyjaciółką wyruszyć w podróż do Nowego Meksyku – w jej trakcie chce wszystko sobie poukładać. Bailey (Barbie Ferreira) towarzyszy swojej koleżance i stara się jej pomóc. Obie nastolatki wkrótce odkryją czym jest prawdziwa przyjaźń i wsparcie. Film „Test na przyjaźń” obejrzeć można za pośrednictwem HBO GO. Poniżej znajdziecie natomiast jego zwiastun i obsadę. 


Test na przyjaźń – zwiastun 

Obsada

Haley Lu Richardson
Barbie Ferreira
Barbie Ferreria
Sugar Lyn Beard
Ramona Young
Meg Smith
Alex MacNicoll
Jeryl Prescott
Betty Who
Kirsten Foe
Giancarlo Esposito
Mary McCormack

Sprawdź również inne nowości z serwisów VOD - polecamy seriale Tacy właśnie jesteśmy, Słowa pożegnania i Dragon's Dogma.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO