The 100 – Opis i obsada – Gdzie oglądać online?

the 100 logotype

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

 

The 100 – Twórcy i premiera

To amerykański dramat sci-fi, reżyserowany i napisany przez Kass Morgan. Za produkcję odpowiadają CBS Television Studios, Warner Bros., Television i Alloy Entertainment. Efekt ich pracy zaprezentowany został 19 marca 2014r. Serial to adaptacja książki Misja 100, autorstwa reżyserki. Cieszy się bardzo dużą popularnością, toteż powstało aż sześć sezonów, w których łącznie zawiera się 79 odcinków, trwający ok. 42 minut każdy.
Gdzie oglądać The 100 online? Jedynym dystrybutorem tego serialu w Polsce jest platforma streamingowa Netflix. Po wykupieniu subskrypcji otrzymujemy na niej dostęp do nieograniczonych treści filmowych. Dla niezdecydowanych polecamy skorzystanie z darmowego okresu testowego, by przekonać się co do jakości tego rozwiązania.

Lubisz filmy akcji? Przeczytaj również artykuł o Czarnej Panterze!

 

The 100 – Opis fabuły

Akcja serialu toczy się w odległej przyszłości. Ziemia została zniszczona przez wielka wojnę nuklarną, a ocaleli mieszkańcy przebywają na olbrzymim statku kosmicznym – Arce, który dryfuje w w przestrzeni. Aby zachować porządek, wprowadzono tam bardzo rygorystyczne zasady. Dorośli ludzie bez wahania skazywani są za przewinienia na śmierć, a młodocianych przestępców umieszcza się w specjalnym więzieniu. Dostają jednak oni wyjątkową szansę. Po 97 latach rządcy podejmują decyzję o wysłaniu misji badawczej na spustoszoną planetę. Zlecają to zadanie grupie stu młodych ludzi, wyrzutków społecznych i skazanych na straty rzezimieszków z zakładów karnych dla nieletnich. To właśnie w ich leży przyszłość ludzkości, której czas na barce dobiega końca, z uwagi na braki żywności i tlenu. Ich misją ma być ponowna kolonizacja spustoszonej planety. Wraz z grupą młodych, na ziemię wysłani są mieszkańcy Arki, którzy po udanym zwiadzie mają sprowadzić ją na ziemię. Ku zaskoczeniu uczestników eskapady, okazuje się że zamieszkują ją już inni ludzie spoza ich społeczności. Stają więc oko w oko nie tylko z zagrożeniami spustoszonej i zniszczonej radioaktywnymi materiałami planety, ale również z jej innymi, mrocznymi sekretami.

Oglądałeś The 100? Przeczytaj o innym serialu Netflix - Stranger Things


The 100 – obsada

Eliza Taylor jako Clarke Griffin

Paige Turco jako Dr Abigail Griffin

Thomas McDonell jako Finn Collins

Bob Morley jako Bellamy Blake

Marie Avgeropoulos jako Octavia Blake

Devon Bostick jako Jasper Jordan

Lindsey Morgan jako Raven Reyes

Ricky Whittle jako LincolnWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO