Komediodramat z Wielkiej Brytanii

The Duchess – destrukcyjna samotna matka

Materiały prasowe Netflix

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Widzowie uwielbiają filmy, które dotykają ich codziennych problemów i zachowań. Dzięki tego rodzaju produkcjom mogą oni jeszcze bardziej zżyć się z bohaterem i wejść w jego skórę. Nic więc dziwnego, że sporo tego typu produkcji pojawia się także w ofertach serwisów streamingowych. Jedną z najnowszych jest serial pod tytułem „The Duchess”.

Tytuł oryginalny: The Duchess
Gatunek: Komedia
Twórca: Katherine Ryan
Rok produkcji: 2020
Kraj: Wielka Brytania

Opis serialu

Serial pod tytułem „The Duchess” to twórczy debiut Katherine Ryan – kobieta jest zarówno producentką i scenarzystką, jak i odtwórczynią głównej roli. Wciela się ona w destrukcyjną matkę, która stara się łączyć zawodowe obowiązki z codziennym życiem. Samotna kobieta stara się zapanować nad otaczającym ją chaosem i wprowadzić do swojego życia nieco uporządkowania. Pomóc w tym ma decyzja o drugim dziecku z jej byłym partnerem. Największym szczęściem kobiety jest jej córka – Olive. Niewłaściwe decyzje doprowadzają jednak do szeregu mniejszych i większych porażek. Czy kobiecie uda się stanąć na nogi i osiągnąć wymarzony sukces? Przekonać się o tym mogą użytkownicy Netfliksa, na którym obejrzeć można „The Duchess”. Poniżej natomiast znajdziecie zwiastun i obsadę tej streamingowej nowości. 


The Duchess – zwiastun 

Obsada

Katherine Ryan
Kate Byrne
Rory Keenan
Michelle de Swarte
Steen Raskopoulos
Max Fincham

Co nowego na Netfliksie? Sprawdź seriale Młody Wallander i Rozłąka. Warto też obejrzeć nieco starsze tytuły - polecamy chociażby film Nienawistna ósemka
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO