Ostra jazda!

The Grand Tour - legendarne motoryzacyjne trio z Top Gear

  • 17 lutego 2021

Materiały promocyjne programu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Brytyjski program motoryzacyjny, w którym Jeremy, Richard i James podróżują po wszystkich kontynentach, aby testować nowe pojazdy producentów z całego świata. Ostra jazda bez trzymanki! 

Rok produkcji: 2016 
Sezony: 4 sezony 
Gatunek: Magazyn / Motoryzacyjny 
Produkcja: USA 

Opis programu - format

Tor testowy – program posiada własny tor testowy, zlokalizowany na lotnisku RAF koło Wroughton. Tor, ze względu na kształt przypominający wirus Ebola, został nazwany „Eboladrome”. Kierowcą testującym samochody jest amerykański kierowca NASCAR – Mike Skinner, w programie noszący pseudonim „The American”.

Conversation Street – stały element programu, w którym prezenterzy przedstawiają w formie rozmowy wiadomości na tematy motoryzacyjne. Cechą charakterystyczną tej części jest jazzowy wstęp.

Celebrity Face Off (wcześniej Celebrity Brain Crash) - w pierwszym sezonie programu, w tej części prezenterzy zapraszali znane osobistości, w celu przeprowadzeniu wywiadu, ale ta zawsze przed rozpoczęciem wywiadu w humorystyczny sposób „umierała”. Było to związane z działaniami prawnymi BBC, mającymi na celu uniemożliwienie prezenterom The Grand Tour przeprowadzania wywiadów z gwiazdami. W drugim sezonie postanowiono zakończyć Celebrity Brain Crash i zastąpiono nim nową część o nazwie Celebrity Face Off, gdzie dwie znane osoby z danej dziedziny rywalizują ze sobą na torze testowym, w specjalnym samochodzie - Jaguar F-Type. Gwiazdy ścigają się na torze, który mieści się na lotnisku Enstone Airfield.Obsada

Jeremy Clarkson 
Richard Hammond 
James May 

Każdy z nich występuje w roli prowadzącego program. Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO