Detektyw rozwiąże zagadkę?

The sinner - jakie są tajemnice grzesznicy?

Materiały promocyjne serialu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Mistrzostwo!

Młoda kobieta podczas spaceru zadaje śmiertelny cios przypadkowo spotkanemu mężczyźnie. Nie wie dlaczego tak zrobiła, co się stało, co skłoniło ją do popełnienia takiej zbrodni. Śledztwo, które prowadzone jest w tej sprawie odsłania bardzo ponure tajemnice, które dotyczą jej przeszłości.

Gatunek: Thriller
Produkcja: USA
Rok produkcji: 2017-2020
Ilość sezonów: 3 sezony
Twórca: Derek Simonds
Platforma: Netflix

Opis serialu

W tym momencie na Netflixie można oglądać dwa sezony serialu „The sinner”, czyli „Grzesznica”. Trzeci sezon można oglądać na razie tylko w USA. Warto wspomnieć, że sezony nie łączą się ze sobą fabularnie – łączy je jedynie postać detektywa Ambrose.
Sezon pierwszy opowiada o Corze Tannetti, która publicznie, na plaży, bez żadnych najmniejszych powodów śmiertelnie rani nożem chłopaka. Nie wie dlaczego to zrobiła, nie rozumie co nią kierowało – przyznaje się więc do popełnienia tego czynu. Detektyw Harry Ambrose prowadzi śledztwo, aby wyjaśnić co spowodowało, że ta zbrodnia się wydarzyła.
Drugi sezon z kolei skupia się na detektywie, który prowadzi sprawę podwójnego morderstwa na przedmieściach Nowego Jorku. Detektyw odkrywa, ze sprawcą tej zbrodni jest… 13 letni chłopiec.


Zwiastun

Obsada

Bill Pullman – Harry Ambrose
Dohn Norwood – Dan Leroy
Jessica Biel – Cora Tannetti
Christopher Abbott – Mason Tannetti
Abby Miller – Caitlin Sullivan
Danielle Burgess – Maddie
Carrie Coon – Vera Walker
Hannah Gross – Marin Calhoun
Elisha Henig – Julian Walker
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO