To był błąd...

To nie jest kraj dla starych ludzi (2007) - psychopatyczny morderca na tropie

"To nie jest kraj dla starych ludzi" to film nakręcony w 2007 roku, który powstał na podstawie ksiażki autorstwa Cormaca McCarthy'ego o tym samym tytule. Trzymający w napięciu thriller doczekał się wielu nagród - uhonorowany został między innymi czterema Oscarami. Dziś obejrzeć go możemy za pośrednictwem serwisów streamingowych. 

Tytuł oryginalny: No Country for Old Men
Gatunek: Dramat / Thriller
Reżyseria: Ethan Coen / Joel Coen
Scenariusz: Ethan Coen / Joel Coen
Rok produkcji: 2007
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Pewien myśliwy znajduje niedaleko granicy z Meksykiem paczkę heroiny, dwa miliony dolarów i wielu zabitych. Zabiera ze sobą gotówkę. Oczywiście obie strony nieudanego interesu chcą odzyskać stracone pieniądze i narkotyki, a także zabić wszystkich świadków. W ten sposób Moss wraz z całą rodziną musi się ukrywać. Nasłany na niego morderca nie ma łatwego zadania, gdyż Moss służył w wojsku i umiejętność zacierania po sobie śladów ma doskonale opanowaną. Film obecnie dostępny jest w wielu serwisach streamingowych - w swojej ofercie mają go między innymi Netflix, Chili, iTunes, Amazon Prime Video czy Ipla. Poniżej znajdziecie natomiast zwiastun filmu i jego obsadę. 


Zwiastun


Obsada filmu

Tommy Lee Jones
Javier Bardem
Josh Brolin
Woody Harrelson
Kelly Macdonald
Garret Dillahunt
Tess Harper
Barry Corbin
Stephen Root
Rodger Boyce
Beth Grant
Ana Reeder

Tommy Lee Jones to jedna z legend kina. Aktor wystąpił w wielu produkcjach, które zapadły widzom w pamięć - warto obejrzeć chociażby filmy Podwójne zagrożenie i Ścigany. 

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: ŚredniKomentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO