Kino akcji z robotami

Transformers (2007) - wojna Autobotów i Deceptikonów

Filmy akcji to kino, które świetne relaksuje i pozwala oderwać się od codziennego życia. Czy opowieść o dwóch grupach aut-robotów może okazać się wielkim hitem, który doczeka się wielu kolejnych części? Okazuje się, że jak najbardziej. A wszystko zaczęło się od filmu "Transformers" z 2007 roku. 

Tytuł oryginalny: Transformers 
Gatunek: Akcja / Sci-Fi
Reżyseria: Michael Bay
Scenariusz: Alex Kurtzman / Roberto Orci
Rok produkcji: 2007
Kraj: USA

Materiały promocyjne filmu

Opis fabuły

Odwieczna walka pomiędzy Decepticonami, a Autobotami ponownie wybucha. Tym razem miejscem ich potyczki staje się Ziemia... W samym środku niebezpiecznej potyczki niespodziewanie znajdzie się zwyczajny nastolatek - Sam Witwicky. Wkróce może się okazać, że to właśnie od niego mogą zależeć losy odwiecznego konfliktu. Obecnie film bez trudu znaleźć możemy w internecie - w swojej ofercie mają go między innymi liczne serwisy streamingowe. Swoim użytkownikom proponują go między innymi Netflix, Amazon Prime Video, Chili czy iTunes. Poniżej macie natomaist okazję zapoznać się z jego obsadą i zwiastunem.


Zwiastun


Obsada filmu

Shia LaBeouf
Josh Duhamel
Megan Fox
Rachael Taylor
Tyrese Gibson
Jon Voight
John Turturro
Anthony Anderson
Peter Cullen
Mark Ryan
Hugo Weaving

Polecamy również kolejne części pasjonującej walki Autobotów i Deceptikonów - sprawdź filmy Transformers: Zemsta upadłych i Transformers 3

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni


Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO