"Upgrade" online - opis fabuły | obsada | opinie

  • 27 sierpnia 2019

Upgrade plakat

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Upgrade – twórcy i premiera

To pełnometrażowy film produkcji australijskiej z gatunku akcji, science-fiction. Zarówno za reżyserię jak i opracowanie scenariusza odpowiedzialny jest Leigh Whannell, twórca filmów „Naznaczony” oraz „Piła”. Tytuł ujrzał światło dzienne 10 marca 2018 roku w kinach na całym świecie. Fabuła przedstawia historię sparaliżowanego Grega, który poddaje się nowatorskiemu zabiegowi, aby o własnych siłach odnaleźć zabójców swojej żony. Odtwórcą głównej roli jest Logan Marshall-Green. Film nakręcono w Melbourne oraz Craigieburn w Australii, a odpowiedzialny za nie jest Stefan Duscio. Doborem odpowiedniej ścieżki dźwiękowej zajął się Jed Palmer. Studia odpowiedzialne za produkcję filmu to Blumhouse Productions oraz Goalpost Pictures.
Gdzie możemy obejrzeć „Upgrade” cały film online? Tytuł znajdziemy w serwisach cda.pl oraz fili.cc, a także w bibliotece filmów YouTube. Portale te, za niewielką opłatą, dają nam dostęp do nieograniczonej biblioteki filmów i seriali online.
Przeczytaj również: Jestem matką

Upgrade – opis fabuły

Mechanik Grey Trace prosi swoją żonę aby pomogła mu odstawić jeden z naprawionych samochodów do swojego klienta Eron Keen, innowacyjnego wynalazcy. Podczas wizyty w jego domu, Eron prezentuje swoje najnowsze dokonanie, wielofunkcyjny chip o nazwie „STEM”, który posiada prawie nieograniczony potencjał. Podczas powrotu do domu, autonomiczny samochód Greya i Ashy dokonuje błędu i rozbija się. Para zostaje zaatakowana przez czwórkę mężczyzn. Asha zostaje zamordowana a Greym doznaje uszkodzenia kręgosłupa przez co zmuszony jest do siedzenia na wózku inwalidzkim. Gret postanawia znaleźć napastników i pomścić swoją żonę.

Przeczytaj również: Ghost in the Shell


Upgrade – obsada

Logan Marshall-Green jako Grey Trace
Betty Gabriel jako detektyw Cortez
Harrison Gilbertson jako Eron Keen
Melanie Vallejo jako Asha Trace
Benedict Hardie jako Fisk Brantner
Linda Cropper jako Pamela Trace
Simon Maiden jako STEM (głos)
Christopher Kirby jako Tolan
Clayton Jacobson jako Manny
Sachin Joab jako dr Bhatia
Michael M. Foster jako Jeffries
Richard Cawthorne jako Serk Brantner
Kai Bradley jako JamieWszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO