Świąteczny film Netfliksa

W śnieżną noc- komedia idealna na święta

  • 17 grudnia 2020

Materiały prasowe Netflix

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

„W śnieżną noc” to pełnometrażowy film amerykański z gatunku komedii romantycznej. Za reżyserię odpowiada Luke Snellin. Opracowaniem scenariusza zajęli się Kay Cannon oraz Victoria Strouse. Jest to adaptacja zbioru opowiadań dla młodzieży, których jednym z autorów jest John Green. Jego powieści były już wcześniej ekranizowane, są to na przykład „Gwiazd Naszych Wina” czy „Papierowe miasta”. Tytuł ujrzał światło dzienne 8 listopada 2019 roku na platformie Netflix. Film opowiada o trzech historiach miłosnych, które splatają się ze sobą podczas burzy śnieżnej w Boże Narodzenie. W rolach głównych występują Mitchell Hope, Isabela Moner oraz Kiernan Shipka. Film ten został wyprodukowany na zlecenie platformy Netflix.

Tytuł oryginalny: Let It Snow
Gatunek: Komedia romantyczna
Reżyseria: Luke Snellin
Scenariusz: Kay Cannon / Victoria Strouse
Rok premiery: 2019
Kraj: Francja / USA
Platforma: Netflix

W śnieżną noc - opis fabuły

Akcja filmu rozgrywa się w Wigilię. To właśnie wtedy nad małe miasteczko nadciąga burza śnieżna, które wywołuje niemałe zamieszanie w tym mieście. Wigilia jest nocą cudów, dlatego życie uczuciowe licealistów mieszkających w miasteczku przechodzi nie małą rewolucję. Zdarzą się rzeczy, które w inny dzień w roku, nie mają prawa się zdarzyć. W dzień Bożego Narodzenia nic już nie będzie takie samo jak wcześniej. Film obejrzeć można za pośrednictwem Netfliksa, na którego zlecenie powstał. 


W śnieżną noc - zwiastun

W śnieżną noc - obsada

Mitchell Hope jako Tobin
Isabela Moner jako Julie
Kiernan Shipka jako Angie
Odeya Rush jako Addie
Jacob Batalon jako Keon
Shameik Moore jako Stuart
Matthew Noszka jako JP
D'Arcy Carden jako Kira

Świeta to jednak nie tylko filmy online! W tym szczególnym okresie warto chociażby pośpiewać kolędy wspólnie z najbliższymi. 
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO