Braterstwo ponad wszystko

Za linią wroga – misja ratunkowa i walka z czasem

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Bardzo dobry

Żołnierze walczący na froncie często są ze sobą związani czymś znacznie ważniejszym niż przyjaźń. Połączyło ich bowiem braterstwo broni, które sprawia, że gotowi są oddać za siebie życie. W obronie swoich braci z pola bitwy gotowi są łamać rozkazy i postawić na szali swoje żywoty, kariery i reputacje. Film „Za linią wroga” jest pozycją obowiązkową dla miłośników takiego kina. 

Tytuł oryginalny: Behind Enemy Lines
Gatunek: Akcja / Thriller / Wojenny
Rok produkcji: 2001
Reżyseria: John Moore
Scenariusz: Zak Penn / David Veloz
Kraj: USA

Opis filmu

Głównym bohaterem filmu „Za linią wroga” jest Chris Burnett – pilot amerykańskiej marynarki wojennej, który stacjonuje na Bałkanach. Żmudna służba z daleka od domu zdaje się powoli dobiegać do końca – tym bardziej, że żołnierz złożył na ręce dowódcy rezygnację. Przed powrotem musi on jednak wziąć udział w ostatniej misji rozpoznawczej. Ostatni lot zamienia się jednak w koszmar – Burnett zostaje zestrzelony nad terytorium wroga. Oddziały oponentów i tajna policja starają się namierzyć Amerykanina i zaczyna się walka z czasem o życie pilota. Admirał Reigart zdaje sobie sprawę z powagi sytuacji i zamierza zignorować rozkazy NATO – wysyła grupę żołnierzy, która ma przechwycić Amerykanina. Misja ratunkowa właśnie wyrusza – jej efekty i przebieg zobaczyć można za pośrednictwem Rakuten, Chili i iTunes. Poniżej natomiast sprawdzić możecie zwiastun i obsadę filmu.


Za linią wroga – zwiastun

Obsada

Owen Wilson
Gene Hackman
Gabriel Macht
Charles Malik Whitfield
David Keith
Olek Krupa
Joaquim de Almeida
Vladimir Mashkov
Marko Igonda
Eyal Podell|
Geoff Pierson
Aernout Van Lynden
Sam Jaeger

Jesteś fanem wojennego kina akcji? W takim razie sprawdź koniecznie filmy 303: Bitwa o Anglię, Operacja Świt i Sztandar chwały.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO