W jednej z ról Emilia Clarke

Zanim się pojawiłeś – historia pięknej miłości

Materiały promocyjne filmu

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

"Zanim się pojawiłeś" to brytyjsko-amerykański dramat na podstawie powieści o tym samym tytule, autorstwa Jojo Moyes. Za reżyserię odpowiada Thea Sharrock, zaś produkcją zajęło się studio Warner Bros. Pictures. Film stał się prawdziwym hitem, a stosunek przychodów z jego sprzedaży do budżetu produkcji to jeden z lepszych wyników tej kategorii. Kosztująca 20 milionów dolarów produkcja zarobiła na całym świecie ponad 200 mln $. Mimo spektakularnego kasowego sukcesu, pojawiły się liczne głosy krytyki ze strony fanów literackiego pierwowzoru oraz środowisk tamatyki niepełnosprawności. Światowa premiera przypadła 3. czerwca 2016 roku. 

Tytuł oryginalny: Me Before You
Gatunek: Dramat 
Reżyseria: Thea Sharrock
Scenariusz: Jojo Moyes
Rok premiery: 2016
Kraj: USA / Wielka Brytania

Zanim się pojawiłeś – opis fabuły

Film to typowa historia romantyczna, przewidywalna ale na pewno nie oklepana. Louisa Clark to młoda i ekscentryczna dziewczyna z małego angielskiego miasteczka. Żyjąc w małomiejskim świecie i nie wywodząc się z zamożnej rodziny próbuje swoich sił w wielu dziedzinach, by pomóc materialnie rodzinie. Niestety, mimo wysiłków ciężko związać im koniec z końcem. Pewnego dnia dostaje jednak pracę, która daje jej nadzieję na lepszą przyszłość. Zostaje opiekunką Willa Traynor’a, bogatego bankiera, który uległ tragicznemu wypadkowi, po którym został inwalidą. Niegdyś pełen życia i tryskający energią, cyniczny mężczyzna, dziś boryka się z depresją i brakuje mu motywacji do życia. Louisa podejmuje się wyzwania bycia jego pomocą domową i towarzyszką. Cyniczny charakter i całkowity nihilizm młodego Willa stanowi nie lada wyzwanie dla młodej dziewczyny, którą zdają się cechować całkowicie odwrotne przymioty. Mimo początkowych trudności z przełamaniem barier, nie poddaje się i podejmuje próbę tchnięcia na nowo życia w Willa, który wyzbył się już wszelkiej nadziei na szczeście. Film obecnie dostępny jest na iTunes. 


Zanim się pojawiłeś – zwiastun

Zanim się pojawiłeś – obsada

Emilia Clarke jako Lou Clark
Sam Claflin jako Will Traynor
Janet McTeer jako Camilla Traynor
Charles Dance jako Stephen Traynor
Brendan Coyle jako Bernard Clark
Stephen Peacocke jako Nathan
Jenna Coleman jako Katrina „Treena” Clark
Matthew Lewis jako Patrick
Vanessa Kirby jako Alicia

W filmie wystąpiła Emilia Clarke, którą podziwiać możemy także w filmach Han Solo: Gwiezdne wojny czy Terminator: Genisys.Wszystko na temat


Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO