To może się skończyć tragicznie

Żelazny most – dramatyczna opowieść o miłosnym trójkącie

Materiały prasowe

Oceniam jako:

Ocena użytkowników: Średni

Miłość i pożądanie często się przeplatają – wszakże najlepiej smakują przecież zakazane owoce. Czasem jednak sytuacja wymyka się spod kontroli i staje się powodem problemów. W skrajnych przypadkach zagrożone może być ludzkie życie. Dopiero w obliczu takiej tragedii ludzie są w stanie przejrzeć na oczy. Przedstawiamy film „Żelazny most”.

Tytuł oryginalny: Żelazny most
Gatunek: Dramat
Reżyseria: Monika Jordan-Młodzianowska
Scenariusz: Monika Jordan-Młodzianowska
Rok produkcji: 2019
Kraj: Polska

Opis filmu

Jednym z głównych bohaterów filmu pod tytułem „Żelazny most” jest Kacper, który pracuje na stanowisku sztygara w jednej z polskich kopalni. Mężczyzna ma romans z żoną swojego przyjaciela, także górnika, Oskara. Kacper świadomie wysyła swojego przyjaciela w najniebezpieczniejsze tunele kopalni, aby w spokoju móc spotykać się z Magdą. Feralnego dnia w kopalni następuje tąpniecie, w wyniku którego Oskar zostaje odcięty za zawałem. Kacper i Magda uświadamiają sobie, jak ważny w życiu obojga z nich jest Oskar i starają się podjąć jak najszybciej akcję ratowniczą. Kochankowie mają świadomość, że ich romans pośrednio przyczynił się do tragedii. Stanie się ona możliwością do przemyśleń swojego zachowania i próbą odnalezienia samych siebie w zawiłych splotach ludzkich relacji. Polski dramat obejrzeć można na Neffliksie i TVP VOD – poniżej natomiast znajdziecie jego zwiastun i zapoznać się możecie z obsadą.


Żelazny most – zwiastun

Obsada

Julia Kijowska - Magda
Bartłomiej Topa - Kacper
Łukasz Simlat - Oskar
Andrzej Konopka - Mikołaj
Cezary Łukaszewicz - Sikora
Przemysław Redkowski - Maniek
Maciej Bochniak - "Rudy"
Krystian Mularczyk - Sztygar
Gabriel Piela - Górnik
Piotr Buffi - Szkoleniowiec

Sprawdź również filmy Indiana Jones i poszukiwacze zaginionej Arki, Harry Potter i kamień filozoficzny i Robaczki z Zaginionej Doliny.
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO