Tego jeszcze nie było!

„Corona Zombies” - zobaczcie pierwszy zwiastun horroru o koronawirusie

Przez epidemię koronawirusa wstrzymano prace nad większością produkcji filmowych i twórcy oraz aktorzy musieli pozostać w swoich domach. Niektórzy filmowcy zdążyli jednak uprzedzić pandemię. Najlepszym dowodem na to są twórcy jednego z pierwszych na świecie filmów o koronawirusie, zatytułowanego „Corona Zombies”. Horror, który ma z dystansem opowiadać o zaistniałej sytuacji ukaże o wiele gorszą wersję wydarzeń niż ta, z którą rzeczywiście mamy do czynienia – COVID-19 będzie przemieniał zakażonych w półmartwe istoty żywiące się ludzkim mięsem.

Materiały promocyjne

Z pewnością nowy horror będzie ciekawą propozycją dla osób, które mają dość pesymistycznych wiadomości ze świata i chciałyby nieco obśmiać epidemię koronawirusa.

Zupa z nietoperza

Ostatnio w sieci pojawił się pierwszy zwiastun „Corona Zombies”. Wynika z niego, że twórcy postanowili nawiązać formą do klasycznych filmów grozy poświęconych tematyce zombie – w filmie pojawią się krwiożercze żywe trupy, których jedynym pragnieniem będzie spożycie ludzkiego mięsa. W filmie pojawią się przy tym humorystyczne odniesienia do naszych obecnych realiów. Pojawi się w nim między innymi słynna chińska zupa z nietoperza, niezbyt przemyślane przemówienia Donalda Trumpa i wojna o papier toaletowy. Twórcy postanowili zareklamować zwiastun swojego filmu w ten oto sposób:

Panienki w opałach, brak papieru toaletowego, wariactwo światowych mediów, wirus z piekła rodem i hordy potworów łaknących ludzkiego ciała łączą się w szalonym horrorze komediowym „Corona Zombies” od Full Moon. Częściowo bezczelna satyra, a częściowo remiks włoskiego filmu o zombie, a w całości szaleństwo Full Moon, „Corona Zombies” wycelowane jest w szaleństwo czasów, w których przyszło nam żyć i dostarcza najzabawaniejszego – i najbardziej kontrowersyjnego – filmu tego roku.

Poniżej możecie zobaczyć najnowszy zwiastun „Corona Zombies”:
Komentarze


Dodaj komentarz

2020 Pinbook - Wszelkie prawa zastrzeżone

Portal należy do wydawcy SPOKEO